Outsourcing provozu it

V oblasti outsourcingu nabízíme služby od zajištění provozu koncových zařízení, přes outsourcing správy serverů a sítí až po komplexní outsourcing IT infrastruktury a aplikací zákazníka, jak při provozu onpremise či v cloudu.

Provozované služby jsou řízeny a prováděny v souladu se standardy norem ISO/IEC 20000, a to i v režimu 24/7. Služby v této oblasti realizujeme mnoho let s vysokými kompetencemi a zkušenostmi pro velké či středně velké firmy na trhu a společnosti s mnoha pobočkami v ČR i SR.

Nabízíme

  • Provoz, optimalizace a dohled hybridního IT prostředí (cloud, on-premise)
  • Pro provozní služby využíváme špičkový ServiceDesk nástroj ServiceNow a řešíme jím hladký příjem a bezchybné a rychlé zpracování požadavků svých zákazníků. Provádíme také integraci na Service Desk nástroj zákazníka. Data v ServiceNow jsou zajištěna na nejvyšší možné úrovni bezpečnosti v cloud prostředí. Cílem našich provozních služeb je zajištění bezpečného a spolehlivého provozu klíčových částí IT infrastruktury, nezbytné pro zajištění informační podpory podnikatelských aktivit zákazníka. Provozujeme infrastrukturu jak v prostředí on- premise, cloud či v hybridním prostředí. Doporučujeme svým zákazníkům optimální distribuci potřebných IT zdrojů mezi jednotlivá cloud prostředí a on- premise zázemí.

  • Provoz aplikací vyvinutých s využitím nových možností cloud platforem
  • Doporučujeme a dodáváme svým zákazníkům nasazení kontejnerových technologií pro běh aplikací. Jsme jedním z mála IT dodavatelů s reálnou doložitelnou zkušeností s nasazením kontejnerových technologií v enterprise prostředí. Umíme zabezpečit provoz potřebného prostředí a tím i spolehlivou dostupnost těchto aplikací.

  • Provoz koncových zařízení (End User Enviroment)
  • Kompletní péče o osobní a přenosné počítače včetně programového vybavení, tiskáren a ostatních připojených zařízení, případně sdílených prostřednictvím počítačové sítě (např. skenery, smartphony, tablety.) Cílem je poskytnout zákazníkovi možnost využívat a řídit službu s jasně definovanými kvalitativními i kvantitativními parametry a cenou, která bude přesně odpovídat podnikatelským potřebám.

Oblasti služeb

End pop-up

Máte zájem o další informace nebo o nabídku pro vaši konkrétní situaci?

Na těchto www stránkách používáme jen nutné cookies potřebné pro základní funkčnost webových stránek