NASTUP

Svezem tě nahoru
kariérním výtahem.

Hledáme studenty.
Kteří chtějí skutečnou praxi.
A mají touhu rychle růst.

Co tě čeká

Velká šance

Talentovaným studentům nabízíme přístup k získávání zkušeností u největší české IT společnosti a poté dveře uvnitř otevřené kamkoli.

Velcí klienti

Nahlédni pod pokličku projektů v ČEZ, O2, Škoda Auto, Innogy, McDonald's, ale i u desítek významných organizací v regionech ČR.

Velké možnosti

Vyber si dle svých dispozic a ambic. Díky našemu záběru, máme příležitosti v mnoha různě zaměřených týmech. A v nich navíc i fajn lidi.

Co je dobré vědět

Bacha jedem rychle.

Spojením české IT jedničky AUTOCONT se silnou nadnárodní korporací KKCG prakticky neexistují hranice tvého růstu. Může se stát, že nastoupíš jako trainee a za 2-3 roky budeš samostatně řídit zajímavé projekty či vytvářet vlastní týmy. Za pár let už to může být i pro zahraniční a nadnárodní klienty.
Jasně, pořád jsme velká IT firma, ve které jde o byznys v první řadě. Plníme cíle, nakopáváme projekty, pečujeme o klienty. Ale do toho se u nás sešla fakt dobrá parta lidí. Pořádáme sportovní turnaje, hrajeme fotbálek, běháme či jezdíme na kolech, bavíme se a chodíme společně na pivko.

Prostředí je návykové.

Nejsme startup. A to je super.

Nečekej startup. Metody pokus omyl, zmačkané papíry z flipchartů. U nás se „sharuje“ know-how trochu sofistikovaněji. Paradoxně, právě tady je to nejlepší možné místo pro rozjezd tvého vlastního nápadu. Kde jinde najdeš skoro tisíc IT specialistů a vývojářů pod „jednou střechou“. My fakt víme jak.

Tak na co čekáš

Občas to je v životě jednoduché. Prostě klikneš, rozhodneš se a jdeš.
A pak už tě výtah veze vzhůru.
A náš výtah je fakt expres.
Jsi již absolvent školy?
Hledáme juniory i zkušené.
KARIÉRA